לחיות חיי מודעות עם יעל מור ושיתוף הפעולה בינינו  

בחמש שנים האחרונות אני מקיימת שיתוף פעולה ומנחה סדנאות במסגרת לחיות חיי מודעות.

את יעל מור פגשתי לפני כמה שנים במפגש -ראיון בבית קפה מקסים ליד הים, (חיברה בינינו חברתי הקרובה עינת נירהוד שטמר, ועד היום אני מודה לה על החיבור הזה). בשיחת ההכרות יעל ניסתה להבין האם אני מתאימה לרוח הדרך שהיא בוחרת ללכת בה, מה הידע המקצועי שרכשתי, באיזה כלים אני משתמשת ועל תפיסת עולמי. לאחר עוד מספר מפגשים הדגמות ובדיקות החלטנו ללכת יחד בדרך הזו. כך הצטרפתי ליעל ולצוות לחיות חיי מודעות.

יעל מור,
MA  בחינוך, מנחה סדנאות ומלוה תהליכי ריפוי ומודעות, נשמה גדולה,  קולגה ,חברה,  אישה מקסימה,  אמנית (רקדנית בנשמתה), אשת רוח ומעשה בעלת חזון לחברה טובה יותר בחרה והקימה חברה בשם לחיות חיי מודעות. יעל מפתחת ומנהלת תוכניות של סדנאות וקורסים לארגונים בקונספט חכמת הגוף להנעת תהליכי מודעות התפתחות והעצמה.

יעל הקימה צוות של מנחים ומטפלים שעובדים  איתה בשת"פ.
לאחר ראיונות שונים שקיימה יעל עם מטפלים בכלים אלטרנטיבים ומנחי קבוצות בחרה לבסוף למעגל הזה  צוות של 13 מנחות ומנחים ואני בינהם. לכל מנחה המומחיות המקצועית שלו  במעגל הזה שיעל גיייסה .
כל אחד מהמנחים במעגל מביא איתו נסיון  מוכח בהתאם להכשרה המקצועית שעבר. לכל אחד קליניקה פעילה ועצמאית וכל מנחה עם הכשרה ידע ונסיון נרחב בהנחית קבוצות.
מגוון הכלים האלטרנטיבים מעולם הרפואה ההוליסטית כוללים: נלפ, מדטציה ודימיון מודרך, אימון ברוח הבודהיסטית, החכמה האינדיאנית, תדרים אנרגטיים, קול ושירה, הילינג, ציורי מנדלות , פסיכודרמה,  ציקונג וכלים מעולם הפסיכו תרפיה. כל מנחה מביאה איתה את הצבע שלה, את אשיותה, נסיונה, ודרכה ללמד ולאפשר חוויה. כל מנחה עובד בשיתוף פעולה עם יעל בסדנאות מסוימות וכן מנחה באופן פרטני סדנאות .

בצוות של יעל אני בדכ מגיעה כמנחה על תקן ה – נלפסטית,NLP  ,המנחה שמשלבת כלים מעולם האקדמיה ומהעולם האלטרנטיבי . הכשרתי בפסיכולוגיה והידע שנצבר גם בשיטות טיפוליות אחרות אלטרנטיביות ,כולל סיפורים ומחקרים רלוונטים ,יחד עם הנסיון שלי מהקליניקה מגיעים יחד איתי כל מפגש.

צוות המנחים ויעל פועלים יחד לחזון משותף . השותפות שלנו מכוונת  להעצים את המשתתפים בסדנאות שלנו ודרך ההנחיה לחשוף אותם לכלים מגוונים של מודעות וריפוי יחד עם ידע והתנסות חוויתית המאפשרים שינוי מודעות וצמיחה אישית דרך חכמת הגוף .החוויה הממשית שמשתתפים עוברים בסדנאות מיצרת כבר במפגש עצמו תנועה, התחלה של שינוי, ומכאן המשתתפים לוקחים את הכלים שאנחנו מלמדים להמשך עבודה ותרגול בבית..

אחד התחומים שקרוב לליבה של יעל במיוחד זה תחום החינוך.
במסגרת לחיות חיי מודעות יעל נפגשת עם גורמים שונים מבינה מה הצרכים שלהם ואז בודקת איתנו עם המנחים מה כל מנחה יכול לתת באותו הנושא וע"פ זה מרכיבה ובונה קורסים וסדנאות.

חלק מהמפגשים שאנחנו מקיימים הם מפגשים חד פעמיים וחלק מהמפגשים הם קורסים שלמים . לכל מפגש נושא משלו, בכל פעם מנחה אחר מלמד. חלק מהסדנאות הן חד פעמיות וחלקם תהליכים כלומר קורסים מתמשכים.

 במסגרת זו פגשתי עד היום אלפי אנשי חינוך הן מעמותת המורים והן במסגרות שונות אחרות של עבודה עם מורים, מכל המגזרים וביה"ס שונים, מטפלים ומורים בחינוך מיוחד, מנהלי ביה"ס, מטפלים באומנות ובכלים אחרים שמושולבים בבתי הספר, וגם גננות וסיעות ומתנסי"ם. מרגש אותי לראות כל פעם מחדש בקבוצה אחרת איך הספקנות מתפוגגת ויחד עם תהליך הלמידה והחוויה הלב של המשתתפים נפתח והם מאמצים לחיקהם ידע וכלים לשיפור איכות חייהם.

לתפיסתי , אנשי החינוך הם חוד החנית של החברה שלנו של העתיד שלנו, הם אלו שאמונים להכשיר את הדור החדש להתמודדות עם החיים, אין לי ספק שככל שיותר אנשי חינוך לומדים לשפר את חייהם שלהם (בריאותית רגשית תודעתית) כך יקל עליהם לעשות את מלאכתם נאמנה ולהעביר לילדים שהם מחנכים בביהס במתנסים ובגנים את הכלים לחיים מלאי מודעות בריאות והרמוניה.

בנוסף לאנשי חינוך המשתתפים בסדנאות שאנו מנחים  כוללת גם ארגונים שונים במגזר הציבורי .בין לקוחותונו  נמנים : עיריית רעננה, עיריית ת"א, ביה"ח איכילוב , ביה"ס לאחיות ועוד ועוד.

מי יתן ונגיע לעוד הרבה לבבות הנכונים להקשיב  ולהתנסות ולקבל כלים להגברת המודעות ,שיפור איכות חייהם ולבריאות טובה יותר.

ולך יעלי, תודה על פועלך בעולם הזה. דרך לחיות חיי מודעות את מביאה בעצמך ובעזרת צוות המנחים מודעות ,ריפוי וידע שאת מאפשרת לעשרות אלפי אנשים בארצנו לחוות. היי שמורה ומוגנת באשר את.

דוגמאות לסדנאות שאני מנחה במסגרת ובמסגרת לחיות חיי מודעות:

+ מטיפול תרופתי למדטציה  ,

+ כוחה של מילה

+ כוחה המרפא של התודעה

+ החופש להיות את באמת

+ שחרור משלשלאות העבר כולל כלי לשינוי אמונות

+ יצירת מציאות :לחשוב אחרת ,להרגיש אחרת, לעשות אחרת

+ אינטלגנציה רגשית במרחבי החיים השונים

+ כלים לויסות רגשי ,פיתוח אינטלגנציה רגשית

+ מצוינות וכישורי חיים בלכים של פסיכולוגיה חיובית ו שיטת ה NLP

+ המשמעות העליונה של תפיסת התפקיד שלי

+ כלים אנרגרטים, הגוף האנרגטי הצקרות ההלילה והשפעתם על גופנו.

+ משליטה חיצונית להנחיה פנימית
שנתראה בשמחות, נכתב דצמבר 2016