יום העצמאות מאי 2017, (כולל תקשור ומסרים מ- מניה על אחדות כסף ושלום, וכלי הלהבה הסגולה)  

ליום העצמאות ה 69 של ישראל 1.5.17

כשקראתי לפני כמה ימים את הסיכום שלי להרצאה הזו המתוקשרת ע"י מניה ….עלו בי הרהורים.

עוד כמה שעות ערב יום העצמאות ה 69 למדינת ישראל ואנחנו כעת עדין בתוך יום אבל לאומי … יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופיגועי איבה .

סיכום זה מחבר אותי להרגשה  שיותר מתמיד אנו זקוקים לתזכורת הזו , למסרים המפורשים ובהכוונה שיש בו יותר מתמיד. להיום ראשון במאי 2017  . אני מביאה את הדברים כפי שנאמרו במדויק. מי יתן ובימים אלו אחר נצליח להתחבר , כל אדם ודרכו ליותר אור אהבה אכפתיות ומודעות.

אני מתפללת לאחדות והרמוניה תחילה בתוך עצמנו, עמנו, משפחותנו, חברים מכרים קולגות…

מיטב

 

מתוך תקשור של מניה  , במסגרת פסטיבל מפגשים שהתקיים בגבעתיים 25.1.2007

מניה נכנסת למצב טראנס ומתקשרת את הישות ירח כחול ומביאה את מסריו ליושבים באולם ואני בינהם.

:" אני לא מאסטר גדול אני אינדיאני קטן. התרגשות זו אנרגיה חשובה מאוד זו רוח של אלוהים. כמו בועות… זה מחבר להנאה והנאה זה הרי חשוב.

אני רוצה לדבר על כבוד לכדור הארץ , כבוד לאדמה (אמא אדמה) ולשמים (אבא שמים) ולמה שבינהם. פחות חשוב אם אתם משמרים… עושים מחזור, אני מוצא שזה מאוד מצחיק…  מיחזור בקבוקים…בגרמניה מפרידים הכל… זה לא מה שבאמת חשוב. מה שחשוב זה שתכבדו את האדמה שהיא ה -אמא. כשיש לכם מחשבות  שליליות , הזבל הזה הוא לא מעשן מכוניות ומגופות שמתים, זה מהתנגדויות שליליות מחשבות זו הפסולת שאתם עושים וצריך לנקות. באה הרבה שליליות לחיכם כרגע לא כי אתם קורבנות , עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות טיהור לשרוף כל דבר שלילי שלא צריך יותר.

תכבדו את גופכם .כשאתה מכבד את הגוף שלך אז תכבד גם אדם אחר , ואז אתם מכבדים את האדמה. זו פריוילגיה גדולה עכשיו לחיות פה(בכדור הארץ ).כל היופי שפה נוצר בשבילכם, חשוב שתכבדו בואו עם אינטגריטי לאדמה ולכל מה שסביבכם.

כשאתם הולכים על האדמה תזכרו שהיא שומרת הכל .

איך האדמה מתנקה? אולי היא עושה ריעודות אדמה כדי להזיז ולהתנקות , לעשות shift , לשחרר אנרגיה. יש לגם קשר סימביוטי לאדמה אתם זקוקים לאדמה והיא לכם.גם התפרצויות געש היא תזכורת עבורכם. במקומות שלאנשים יש מזג חם זה מקביל לשינוי האקלימי . עליכם ליצור איזון. מזג ואקלים ורגשות מקושרים.

יש הרבה רמות של תהליכים ..חשוב לכם להבין איך אתם יכולים לחיות פה …. ככל שתשימו יותר אור , כך תעשו את מטרתכם. תהיו מוארים בגוף בכך שתגבירו את אורכם תעשו שבילים של אור באדמה. עוגן של אור.

 

לגבי נושא אחר יחסיכם לכסף…

אתם חושבים שאתם צריכים לעבוד קשה כדי ליצור כסף. זו טעות. כשאתם עושים מה שהלב שלכם מנחה…כשאתם מקושרים לאמת התמציתית החיונית שלכם אתם תעשו את הדבר הכנון ומשם הכסף יגיע. אתם לא צריכים לחשוב על כסף… כסף מגיע אליכם, זה חלק מהטבע שלכם זו אנרגיה. לאנרגיה זו אתם קוראים כסף. האנרגיה תמיד בשבילכם. אלוהים אף פעם לא אומר לא לכם. אף פעם.
אתם פה כדי למלא את המשימה השליחות שלכם ואז הנאה וכסף מגיעים אליכם
. ככל שתתחברו לאנרגיה של הכרת תודה ולמשימה שלכם, כך אתם מחוברים לבנק של העולם. את מה שתצטרכו תקבלו ואל תבקשו יותר ממה שאתם צריכים. אל תיהיו תאבי בצע, לא להיות גרידי… לא לרצות כל הזמן יותר. תבטחו שתמיד יהיה לכם מספיק. תעשו מה שאתם צריכים(את היעוד) ואנרגיה של כסף תהיה לכם.

 

מישהו מהקהל שואל איך אדע מה היעוד שלי?

הוא עונה… יש לכם פנטזיה אשליה לכולכם…שמישהו יבוא ויגיד לכם. זה ילדותי. המשימה שלך מגיעה אליך מבפנים. כשנולדת היו לך את כל היכולות והמשאבים למלא את יעודך. כשילד מדבר הרבה זה אומר שיש לו כלי משאב של דיבור…הוא פה לדבר. אבל כשההורים משתיקים אותו…לא נותנים לו למלא את יעודו. המשימה שלך נוכחת בחייך! שים לב לכשרונות לך ולחוזקות שיש לך. כשיש לך הנאה ממשהו , בלי לחשוב, זה הסימן. העמדת פנים זה לא לחיות באמת.

אז אתה שואל אותי איך לגלות את היעוד?….

כשהלב שלך שמח , שר.. כשאתה עושה משהו שהוא נכון. השיר של הלב זו המשימה(למצוא מה מחבר לכך…). מה שחשוב זה כשאתה עובד ועושה את הדבר שלך שהלב שלך ישמח , יהיה מלא בהנאה, כשהלב גדוש ועולה על גדותיו…זה הסימן שאת או אתה עושים את משימת חייך.
אתם יכולים להתבונן (להתחבר) לחלק של הילד שבי הפנימי , לחזון שלי, לילדות ולמצוא מה אהבתי ?וזו התשובה ליעוד. ללכת אחרי הלב.

הישות ממשיכה…

למה כל כך הרבה דם נשפך בישראל… עם כל המלחמות והתאונות? …. ישראל היא מקום מיוחד. יש בו הרבה לקחים לאנושות. מי שנולד פה יש לו משימה חשובה , ויש חוויות התנסותיות יותר חשובות מאחרות. בכל מדינה יש חויות של דברים עמוקים… לא רק פה יש מלחמות…בכדור הארץ יש הרבה סבל אבל יש גם הרבה אור. גם פה בישראל יש הרבה סבל ואור.

פה לאדמה יש משימה חשובה לאנושות. פה זה כמו עוגן לאנושות. אתם צריכים לפזר, לשנות, את ההפרדה.

תתאחדו !!!. תעבדו יחד ,כמו אינדיאנים, ולא בהפרדה. פעולה זו תיצור פה מקום שטוב יותר , לא רק לכם , אלא ישפיע על מקומות אחרים. כל האהובים שנקברו פה, כל האור, ישתחרר כשכולכם(החיים בישראל) תהפכו לאחד.

אז לא היה יותר סבל.!!!!

אתם צרכים להתאחד.   איך?    לקבל כל אדם שסביבכם. לפתוח את הלב.

לא לשפוט, לא לחשוב מחשבות שיפוטיות. ולהגיד את האמת.

יש אנשים במדינות ערב שמתרגלים מדיטציה..בעירק בפלסטין… לא רק אתם. הקשר לאלוהים הרבה אנשים מודעים לכך. יש אור (זה קיים)במדינות ערב, יש אנשים שעושים אור ורוצים שלום. תשכחו את כל הרעיונות שלכם לעשות שלום. תיפרדו מהם. לא פוליטיקאים עושים שלום- אלא אנשים, אזרחים, אתם! תעשו שלום בחיכם. זה יצור אדוה של גלים… כמו אבן באגם. אנו פה להביא שלום לכולם. לא רק לישראל.

פלסטין הם אחיכם , כשהם סובלים אתם תסבלו. תבנו גשר תתנסו יחד. נסו לסלוח. תיצרו חמלה , זו הדרך לחלוק אהבה.תשלחו אור כל הזמן לכל דבר . לכם. ולהם לערבים. זה יצור מציאות חדשה. אנו בטוחים שזה יקרה . מתי? בדור שלכם! בלעדיכם כלום לא יקרה. אתם צריכים לבצע שינוי!

אתם צריכים להביא אור ולעשות שינוי משמעותי.

תכבדו את עצמכם, תכבדו את האדמה, תהיו עדינים לעצמכם ולאדמה.

 

אני רוצה לדבר על הלהבה הסגולה

יש הרבה סוגים של תדרים שעובדים, בכל מימד יש סידרה של תדרים קרני אור (להבות )שעובדים.

הלהבה הסגולה היא כמו אש בוערת לא שורפת, שמתמירה את התדר של כל דבר שלילי והופכת אותו לחיובי. משנה קוטביות.

הקרן הסגולה היא גם שורפת קרמה עי כך שמתמירה שלילי ב -חיובי ולכן יכולה להיות כלי לתהליכים קרמתיים שאדם עושה.

אפשר להשתמש בלהבה הסגולה לשנות גם תהליכים גופניים. אפשר להעזר בזה בעת מחלה, לדרכי חשיבה שמגבילים, למערכת יחסים מגבילה.

התרגול הוא להתחבר לעמוד אור סגול  או
לשלוח להבה סגולה למקום פיגוע, אנשים שצריכים עזרה, לאיבר בגוף. זו אנרגיה שעוזרת תורמת.
אפשר גם לשלוח לאדם להבה סגולה לעטוף אותו, ולתת לאנרגיה הזו לשטוף אותנו ואותו.
אתם יכולים גם "לעטוף "את המיטה שישנים בה בלהבה סגולה זה יוצר מציאות של התמרה.

אפשר גם להקיף את מפת מדינת ישראל, מנהיגים פוליטיים שכועסים עליהם, עלינו ועל אחרים.

חשוב שניפטר מהכעס שלנו , הוא לא מאפשר שינוי! :"

 

עד פה התקשור של מניה, במסגרת פסטיבל מפגשים שהתקיים בגבעתיים  שהתקיים בתאריך 25.1.2007

מאי 2017

מיטב