סדנאות והרצאות (נושאים לדוגמא ) מאי 2017  

בכל המפגשים שאני מנחה משולבים סיפורים, דוגמאות, מחקרים רלוונטים והתנסות חוויתית שמאפשרת התנסות למידה והפנמה.

מכנס ארצי לסייעות בקבוץ שפיים, בשת"פ עם יעל מורלהן מספר קטן של דוגמאות לסדנאות שאני מנחה. משך הסדנה ,תמחורה והכלים המעשיים שאלמד בה יותאמו לצרכי הלקוח.

ישנם נושאים רבים נוספים, אלו מספר דוגמאות

 

 • סדנה בנושא מצוינות – מצוינת והשפעותיה על היבטים שונים בחיינו :לתחום הזוגי, המשפחתי ,העיסקי והאישי. במפגש נכיר את שיטת ה –נלפ , נדון ונלמד מהי מצוינות ותרומתה לחיינו ונחשף לרעיונות חדשים כיצד אפשר לפתח מצוינות בהיבטים הרגשיים וכן כיצד לרתום את המחשבה ולשפר את חיינו. נתנסה ונחווה טכניקת העצמה ע"י שימוש "בנהר המשאבים החיוביים".
 • כיצד לרתום את התת מודע שלי לשיפור חיי. נלמד מהי תודעה ומצבי מודעות שונים תוך הבנת השפעת התת מודע על חיינו .נחשף לכוחו של תת המודע וכיצד נוכל להשפיע עליו בכל הקשר ומטרה ….בכדי לשפר את בריאותנו, הדימוי שלנו, מערכות היחסים שלנו ושביעות הרצון מהחיים.
  נלמד ונכיר 3 כלים לתרגול ושימוש בדרך למימוש עצמי ושיפור חיינו,הנחות יסוד שנוצרו מתוך צפייה ומחקר במצליחנים מתחומים שונים. נתנסה בתהליך חוויתי שמהווה כלי רב עוצמה לעיצוב מוחי.
 • להתיידד עם השינוי- כיצד לבצע שינוי .לרוב שינוי מפחיד אותנו, נבין מה המנגנון שמיצר בתוכנו פחד ונכיר 2 גישות לביצוע שינוי ולהשגת מטרה. נטעם ונכיר 3 עקרונות בסיסים שעוזרים להתגבר על החשש משינוי, נלמד מהם השלבים והדרך לביצוע שינוי, נחווה בהתנסות אישית כלי דרך להתחבר עם המשאבים להם אני זקוקה.
 • כוחה של אמונה– במפגש נכיר שיטה לבניית מודל להצלחה של עצמנו. איך אנו יכולים להשתמש בהצלחותינו ובכישלונותינו מהעבר כמנוף להצלחה בהווה ובעתיד. נדון בכוחה של אמונה , נלמד טכניקה כיצד להתמודד עם פרדיגמות מעכבות וכוחן של אמונות על חיינו.
  נכיר ונתנסה בכלים של נלפ והשפעה גדולה על האמונה הפנימית.

 • יצירת מציאות– בכל אחד מאתנו יש את החולם … החלק שמבקש עבור עצמנו את כל אותם דברים שהינו רוצים לשלב בחיינו . פעמים רבות אנו לא מעיזים לחלום ופעמים רבות עוד יותר איננו יודעים כיצד לשלב את החלום במציאות. נתנסה בטכניקה שמאפשרת לחולם שבנו לבוא לידי מימוש.
 • מעבר מתודעה מצומצמת לחיים של בחירה סדנה זו מתמקדת בחיבור לחלק המואר – המאיר שבתוכי. נלמד מהי תודעה מצומצמת וכיצד היא מגבילה אותנו ביומיום וכיצד ניתן לשנות ולשכלל את התנהלותי בעולם. נכיר ונתנסה במספר דרכים מעשיות לגדיל מודעות לצמיחה וריפוי. נתנסה בתרגול וחוויה ע"י תנועה, קלפי מודעות, מדיטציה ו /או ודימיון מודרך.
 • אושר, האם הוא אפשרי? נכיר עובדות מבוססות מחקרים בנושא אושר, נפריך מיתוסים הקשורים לאושרנו . נלמד 3 כלים כיצד אנו יכולים להתמקד באפשרי לשפר את האושר ושביעות הרצון מחיינו. מפגש מרתק מעצים מהנה .

כל התכנים של ההרצאות הינן מקוריות, כל הזכויות שמורות למיטב זמיר

מוזמנים לפנות אלי לקבלת מידע ותכנים נוספים.