הרצאות- רשימת נושאים  

להלן רשימה  עיקרית של נושאים עליהם אני מרצה . משך ההרצאה, העלות, והתכנים עצמם מותאמים לאוכלוסיה המיועדת ומכוונים מטרות שונות. בהרצאות אני משלבת הומור, דוגמאות  רלונטיות  והתנסות חוויתית. יש הרצאות מכוונות העשרה ובילוי, למידה, צמיחה, לכידות פנים ארגונית, ימי הולדת, מסיבות רווקות ועוד. ניתן להזמין הרצאה יחודית שתבנה במיוחד לצרכים ולרצון מזמין ההרצאה .
אושר- כלים ליצירת אושר בחינו, הקשר בין אושר ואינטגריטי, תפיסות שיש לנו לגבי אושר ודיכאון, מגבלות המאה 21 לגבי אושר, כיצד להתחבר למצב רגשי שנקרא אושר. כלים מעצימים שמחברים למשאב האושר הסובייקטיבי שלנו.

אהבה- נדבר על עוצמת האהבה בכל תחומי חינו:האישי, הזוגי , העסקי ,הכלכלי והחברתי.
נדבר על האפשרויות שלנו להתחבר אל משאב האהבה: התדר, המילה, המחשבה. נעסוק
בקשר בין אהבה ליעוד ההרצאה תכלול הדגמה והתנסות של דמיון מודרך שמחבר אותנו לאהבה.


יצירת מציאות
– בהרצאה נדון כיצד אנו יוצרים את מציאות חינו. אלמד כלים מעשים ואינטליגנטים ליצירת מציאות . נדבר על המשמעות של המחשבות, המילים והאמונות שלנו על המציאות. נדון בכוחו של התת מודע . כוח הבחירה החופשית שלנו . ההרצאה מעצימה מאוד, מפתחת את המודעות ומאפשרת לימוד וישום של צעדים מעשים להשגת מטרותינו והחיים שאנו בוחרים בהם.

אימון- מהו אימון, כיצד ניתן לשפר את ההצלחה שלך בחיים, אחריות אישית ומעורבות בהנהגת תהליך, התמודדות עם כשלונות ועוד

לרתום את המח בשבילי- איך המח עובד, מהי החוקיות של תפיסת המציאות, כיצד ניתן להשתמש בחושים שלנו למען מימוש מטרותינו, הנחות יסוד שמאפשרות חיבור למצוינות ממקום של תודעה ומודעות להישגים טובים יותר בחינו ועוד.

שיפור התקשורת –  במפגש יוצגו כלים לשכלול התקשורת , נדבר על: הדרכים להתמודד עם קשיים בתקשורת, כיצד להיות אסרטיבי, כיצד למצות את יכולתי במצבי שכנוע. אלמד שיטה מעשית לתקשורת חיובית עם קולגות/ בוסים/ בני זוג / ילדים . חשיבות ההקשבה ועוד.

שמאנזים– מי היו השמאנים הקדומים, מה תפקידם, איזה טקסים שמאנים קיימו בעבר וממשיכים לקיים כיום ולמה, מהות המסורת האינדיאנית עקרונות המעגל והשבט . ההרצאה הינה מיוחדת , משלבת דמיון מודרך מונחה שתורם לאיזון ברובד הרגשי והגופני. המפגש כולל היכרות עם קלפי החיות האינדיאנים.

שפת האור- ההרצאה פותחת צוהר לעולם קסום של מבנים גיאומטריים וצבעים ע"פ שיטה עתיקה שמאנית. במפגש נדבר על השיטה, מקורותיה, שימושיה המגוונים, וכן כיצד קשורה לניוטון ולאפלטון. נדבר על הקשר בין בחירה חופשית- תקשור ושימוש בגרידים אנרגטיים. נתנסה בתהליך חוויתי כחלק ממה שהשיטה מאפשרת.

אבחון בכף יד בשיטת– הכירולוגיה פסיכו דיאגנוסטית- במפגש נכיר את השפה הסודית של כף היד.שיטת האבחון הנפשי שפותחה ע"י ד"ר הולצמן. ההרצאה מאפשרת לקבל ידע בסיסי על מהות השיטה, יתרונותיה, ומה ניתן לגלות מתוך התבוננות מכף יד של אדם. מדובר במפגש דינאמי הכולל דוגמאות רבות, אנקדוטות, פיקנטריה ומאפשר לכל אדם צוהר לעולם קסום זה.

חלימה- מהם חלומות, מהם תדרי המוח השונים בזמני חלימה וערות, גישות שונות לגבי חלום, הקשר עם עולם התת מודע, חלום בהיר ,איך ניתן להשתמש בחלימה ככלי להתפתחות ומודעות, כלים לזכור חלומות ועוד.

על העולם שמעבר– הרצאה שמעוררת חשיבה וסקרנות כלפי העולם הנסתר, מהי הנשמה, מה זה חוזה נשמה, איך ניתן למצוא את היעוד שלנו, מהם השיעורים שאנו מתמודדים איתם ולמה, מיהם המדריכים הרוחניים, העולמות שקימים במימדים האחרים, מושג האלוהות ועוד.

שאמאניזם קבלה ומה שביניהם– המפגש משלב תכנים משני העולמות. ההרצאה משלבת סיפורים מעצימים מעולם השאמאניים ומעולם הקבלה. המפגש כולל גם התנסות חוויתית והיכרות עם קלפי ע"ב השמות (קבלה) וכן היכרות עם קלפי החיות האינדיאנים

כשהכירולוגיה והריקי יוצאים לדייט- מה קורה כשהכירולוגיה הפסיכו דיאגנוסטית יוצאת "לדייט" עם הריקי? ההרצאה תעסוק במשותף בין הריקי לכירולוגיה הפסיכו דיאגנוסטית .נקודות הדמיון והמשותף בעקרונות הבסיס ובמהות ,על אף השוני הקיים על פני השטח .ההרצאה הינה חויתית ותכלול הדגמות וטעימות מעולם האבחון הנפשי פסיכולוגי תוך התבוננות בכף היד

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים ורעיונות נוספים לפעילות חברתית או הרצאה שמתאימה לרצון ולצרכים שלכם, להשתמע