ש. אזור המרכז  

מיטב יקירתי,

אני מבקשת להודות לך על השינוי והברכה שהבאת לחיי.

הגעתי אלייך כשהעסק שלי מרוסק לגמרי, נגמרו לי כל ההכנסות, ולא ראיתי מאיפה יבוא הכסף הבא. הגעתי כמעט לפת לחם. הייתי מיואשת ומבוהלת.

עם הרבה אהבה, רצינות, מקצוענות ואינטליגנציה גבוהה, הצלחת לעזור לי למצוא בתוכי את הכוחות להבין איך זה קרה לי ולהירגע. צעד צעד, ודי מהר, חשפנו ביחד את התעלומות ועזרת לי להבין את התהליכים שהניעו אותי וגרמו לי להגיע למקום שהגעתי.

ביחד פתרנו תעלומות. עזרת לי להבין את המניעים הנסתרים, העמוקים והמהותיים ביותר שניהלו את חיי. וכשהבנתי אותם, יכולתי גם להבין, שביכולתי לשנות את "התוכנה" הפנימית הזו, לתוכנה שתשרת יותר את חיי.

וראה זה פלא, עם התהליך הזה, שאני עוברת איתך, נפתחו השמים, ודברים מתחילים להסתדר. הדאגות שלי פוחתות, יחסיי עם הסביבה נפתחים ו….הכי חשוב……השפע מתחיל לזרום אלי. אומנם עדיין לאט, אך אני חשה בהיפוך הגלגל ויודעת שהמגמה רק תתעצם.

היכולות שלך בטיפול הן פנומנליות. את אינטיליגנטית מעבר לכל ממוצע. את קוראת אותי ואת מחשבותי עוד בטרם אני מספיקה לבטא אותן במילים. מצאתי שיכולותייך מקצרות תהליכים ועושות הכל קל ונעים יותר.

ונועם הליכותייך!

את אוצר יקר שמצאתי. אני אוהבת אותך אהבה גדולה ורבה, ומאחלת להרבה אנשים ליהנות ממי שאת. ולך, שרק תמשיכי להצליח ולעזור לכמה שיותר אנשים כמו שאת עוזרת לי.

חיבוק גדול פייה יפה,

ש. ממרכז הארץ

ש. בת 55 שפית