ממובלת למובילה- דינה מהרצליה פיתוח  

השינוי שביצעתי בתהליך הטיפולי קשור לשיפור הדימוי העצמי, קשור בשינוי אמונות, שינוי במערכות יחסים  משמעותיות (עם אמי למשל ) ויצירת מימוש והגשמה (משרד סטודיו) .

לפני הטיפול לא הצלחתי להביא לידי ביטוי את רצונותי ואת יכולותי. ידעתי שאני מסוגלת לעשות יותר ממה שעשיתי בכל תחום אך זה לא קרה. יותר מהכל בהליך הטיפולי עם מיטב יצרתי שינוי ורכשתי עצמאות ובטחון עצמי שהם לגבי המפתח לכל ההתנהלות שלי היום.

אותו בטחון עצמי שרכשתי איתך מביא אותי למקומות ולמעשים שלא היו אפשריים מבחינתי בעבר. ההחלטה על לימודים בגילי והצלחה לממש זאת בלי רגשות אשם . נהנתי מכל רגע בלימודים. והצלחתי.הבטחון שרכשתי מאפשר לי גם לא לדעת ולהגיד מה שאני חושבת ומרגישה (לטוב ולרע).
דבר נוסף ומשמעותי שהשתנה הוא ההתנהלות שלי מול אמא שלי. אפשר לומר ש"פחדתי" להגיד את דעתי, חששתי להתנגד, תמיד הרגשתי שאני צריכה למלא את הציפיות והרצונות שלה גם אם לא נראו או לא התאימו לי. היום מסוגלת ואומרת לה כל דבר ..אני חופשיה להיות מי שאני.
האמת שהיום אני מסוגלת להגיד לכל אדם מה אני מרגישה ויודעת גם את הדרך לבטא אותי. למדתי להיות עצמאית עם רגשותי ומעשי. אומרת ועושה. את זה למדתי לעשות עם הרבה עבודה ומודעות והגעתי להחלטה עם עצמי :די למובלות ,אני מתחילה להוביל את חיי. טוב לי עם זה, אף פעם לא מאוחר לעשות זאת. אם לא מצליחים לבד אז עם עזרה ובמקרה שלי עשיתי זאת בהתמדה ובעזרתה של מיטב המקסימה שהחדירה בי המון מוטיבציה ובטחון עצמי, זורמת איתי ועם רצונותי. מלמדת את הדרך כיצד להגשים זאת.
מרגישה היום דינה אחרת :מקבלת את עצמי .אוהבת את עצמי על הכל. יודעת לבקר את עצמי בצורה מאוזנת ויודעת שיכולה לשנות, תמיד יש מקום לשינוי. השינוי בא ממקום של בניה, התחזקות, הבנה ולא ממקום של הרס ופחד.תודה לך מיטב אהובה . דינה

הכותבת הינה מטפלת באומנות, מעצבת פנים בת 53 מהרצליה פיתוח