מכתב מרועי- מתל אביב  

בתקופה קצרה הבנתי שמה שמכתיב לי את המציאות זה בעצם לא הסובבים אותי אלה אני עצמי ורק אני. כל הפעולות שביצעתי במהלך חיי התבצעו על ידי המציאות שהכתבתי לעצמי על ידי התת מודע שלי. וכל הפעולות שהנחת אותי לבצע במהלך פגישותינו היו במהותם לשנות חשיבה ותפיסי התנהגות,ולהתמקד בטוב ולא ברע ,בשלם ולא בחסר. אני זוכר את הפעם הראשונה שבאתי אלייך הייתי גברבר מפוחד מתוסכל וחסר ביטחון עצמי. עם כל כך הרבה רגשות אשם. אבל עם כל החששות והתחושות בטן שהיו לי ,היה לי גם את הרעב ללמוד ולשנות את המעוות.

מה שתיסכל אותי כל השנים שתמיד ידעתי והפנמתי את המגבלות שלי שזה לטענת רבים 51% מהפתרון אבל אף פעם לא מצאתי את הדרך ל49% הנותרים. שזה בעצם תהליך הישום בפועל למימוש הסופי. ועל זה אני מודה לך בנאדם יקר שאפשרת לי לראות את מה שחלמתי והשתוקקתי בחלומות הורודים שלי לראות.

 

אני יודע שאני רק בתחילת ההתהוות שלי, בגילוי מי אני ומה הסגולות שלי בעולם מלא אפשרויות שבו אנו חיים. חשוב לי שתדעי שאני מוקיר לך מעומק נשמתי על מה שעשית בשבילי ובשביל האנשים הקרובים אלי. אומרים שלכל תקופה בחיינו יש את המורה דרך שלו. אני שמח שנפל בחלקי לחלוק איתך את כאבי ושמחותיי. : ) . העשייה היא החלק הכי חשוב בכל התהליך, כי לא משנה כמה ינחו אותך או יובילו אותך עם זה לא יבוא ממך אף פעם לא תוכל להגיע למקום שנפשך חפצה בו. מי היה מאמין שבתקופה קצרה הביטחון שלי יעלה לשמיים, שאני יאמין בעצמי, שאני יידע שאין משהו שאינני יכול לעשות או ללמוד. מדהים כמה דרך האימון העצמי של התת המודע למדתי שאני יכול להגיע למקומות מרחיקי לכת ולשלוות נפש. מדהים. הבנתי כמה חשוב להעניק אהבה, שלווה, חום, ויחס לסובבים אותי במיוחד למשפחה שלי , ולכן אני אקדיש מזמני לזמן משותף עם אוהבי.

התחברתי מאוד לספרים שהמלצת לי לקחת. מי היה מאמין, שאני אקרא ספרים ועוד יהיה לי רצון לעוד, משום מה יש לי דחף להביע את עצמי בכתב. ולכן הבטחתי לעצמי שלאחר המבחנים החשובים שהולכים לבו עלי לטובה אני לוקח פסק זמן של שלושה חודשים ומתמקד בכתיבה ובקריאה שלי. בלי לעבוד ובלי כלום רק להתמקד בעצמי. לעשות מדיטציה (ממש משחרר, וכיף, אני מתחיל להיות מכור לזה.חחח) לפחות פעמיים ביום ולהיות בעולם שלי בדירה הקטנה והמדהימה שאני הולך לשכור . בנימה אופטימית זו , אני מוסר שוב תודה ענקית. באהבה ענקית.

רועי, בן 28 מתל אביב, בעל תואר שני במנהל עסקים, עוסק בניהול פיננסים ויעוץ בתחום הביטוח.