חכמת הקבלה  

חכמת הקבלה קיימת כ 4000 שנה וראשיתה בבבל. מדובר בשיטה עתיקה המאפשרת בדרכה להבין את תכלית הקיום של האדם : לשם מה הוא נברא ומאין בא. לימוד הקבלה מטרתו צמיחה, הבנה עמוקה יותר איך הדברים מתנהלים ולהבין איך אנחנו יכולים לשפר את חיינו וגורלנו לטובה. תכלית לימודי הקבלה הם להבין את עצמנו טוב יותר ומכאן, לאחר שעמדנו על טבענו, לפעול כדי ליצור מציאות טובה יותר. מציאות בה האדם מתעלה מעל הרע שבו ומייצר תיקון . לכל אדם יש את הדרך שלו למצוא את הרע שבתוכו ולהתעלות מעליו. דרך הרע (החסרונות, האגו) על האדם להתחבר לאחדות הכללית, ולאהבה .
הנחת היסוד בקבלה היא שבטבע, אצל בני האדם, קיים רצון להתמלא. הרצון הוא דינאמי ומקדם את האדם. הגדרת רוחניות בקבלה :רכישת השפעה ואהבה אמיתית לסובב אותנו ונתינת שפע לזולת ללא אינטרס וללא שום כוונת רווח אישי.
השאיפה של כולנו היא לרכוש את תכונת ההשפעה (החיובית) , ללמוד לאהוב  ולהעניק. ע"י למידת האהבה ופעולה לזולת מתוך אהבה זו אנו מתקרבים לבורא.
תהליך הלמידה של הקבלה וההתפתחות דורש מאמץ ועבודה קשה. הקבלה דורשת מהאדם לחקור את עצמו, להשיג הבנה עצמית מה עליו לעשות כדי ליצור מציאות טובה יותר.
יש חשיבות רבה לרצון החופשי ולהבנת הרצונות והרגשות תוך הכוונה של האדם לעבר הכיוון הרצוי.

הקבלה נקראת גם תורת הנסתר היות ומעודדת לחקור את הנסתר מעינינו, הקיים בתוכנו. אחד הדברים שהקבלה מלמדת היא לשנות את היחס כלפי הזולת.

הקבלה מתייחסת לגלגולי החיים השונים שהאדם עובר שמטרתם למידה והתפתחות בדרכנו להתקרב אל הבורא. ע"פ הקבלה לאחר המוות הנשמה חוזרת למקורה. כאשר אדם עושה עבודה רוחנית עצמית הוא עשוי להגיע להשגה העליונה ואז לא יצטרך להתגלגל שוב בגוף של בן אדם.

התיקון שהקבלה מדברת עליו הוא תיקון אישי ותיקון ביחס לזולת

בתהליכים שאני מקיימת אני משתמשת בכלים, בידע, מתוך עולם הקבלה לקידום התהליכים האישיים וליצירת בהירות לגבי התיקון של האדם ויעודו.