החזון שלי  

בגיל 15 שיניתי את שמי ובחרתי בשם מיטב .החזון האישי שלי להיטיב עם עצמי ועם הזולת משולב בחזון החברתי שלי לתרום את חלקי (להוביל, להנהיג) לחברה שבה חיים אנשים שמחים, אוהבים, רגועים, שלמים שמפיקים את המיטב מעצמם, מחייהם, ומההזדמנויות הנקרות בדרכם.

אני מתמחה בהובלת תהליכים של טרנספורמציה בחיים של אנשים. שינויים ממשים בדרך של כלים מעשיים .
במשך יותר מעשור סימנתי מטרות בחיי ופעלתי כדי להשיגם.
הדרך האישית שעברתי בחיי, ההתמודדויות אותן חוויתי והבחירות שלי איפשרו לי לפתור את קשיי האישים, לשפר את חיי ולהשיג את החיים שאני מאמינה ורוצה. לאחר שעשיתי פריצות דרך בחיי, לאחר שיישמתי בעצמי את הידע והכלים שלמדתי רק אז החלטתי לעזור לאנשים סביבי באופן רשמי.

לאחר הכשרה ארוכה , אחרי שבדקתי בעצמי את הכלים והידע שברשותי והשגתי את מטרותי רק אז בחרתי להוביל גם אנשים אחרים לחיים יפים יותר.

כאדם מן הישוב פיתחתי יכולות ורכשתי ידע (תאורתי ,מעשי, וניסיון רב) ולקחתי על עצמי תפקיד של מורת דרך. אני בוחרת  להוביל אנשים ממצבים של קושי ותקיעות לחיים טובים יותר. יש דרכים רבות להשיג וליצור  חיים מלאי משמעות סיפוק ואהבה.
אני יודעת שזה אפשרי!  זה קורה מידי יום בקבוצות שאני מנחה ובמפגשים האישיים שאני מקיימת.


החזון החברתי שלי:
החלום, החזון החברתי, התפתח בתהליך במהלך השנים. זה התחיל מהתבוננות שלי בסביבה, (חברות, חברים, מורים, שכנים, משפחה )במהלך השנים ראיתי הרבה אנשים טובים, מראות יפים, ופלאי טבע. ראיתי גם הרבה סבל שקיים בלב האנשים. ראיתי, הרגשתי , למדתי.
היות ובתהליכים האישים שעברתי למדתי להתמיר קשיים ואתגרים למשאבים מעצימים שעזרו לי להתקדם קדימה .

קיים סבל בעולם, אין ספק. זו לא סיבה לאפשר לידע ישן שרכשנו  לנהל אותנו.

בחלומי אני רואה חברה ישראלית מאוחדת .מתוקנת. חברה אנושית ומפותחת רוחנית ורגשית. הדרך לריפוי חברתי מתחילה בריפוי אישי. בכל אחד מאתנו.
כשכל אחד כפרט (חלק מקבוצה) משפר את חייו, פותר את בעיותיו הרגשיות- נפשיות- ורוחניות, אנו מתחילים את השינוי. כל שינוי בך משפיע על סביבתך הקרובה: בני זוג, משפחה, חברים, קולגות בעבודה, על השכנים שלך וכן הלאה. ככל שאדם פותר את חידת חייו, ככל שהוא לומד להיות מאושר, לומד לנהל את חייו היטב ולהפיק מהם את המיטב עבור עצמו כך אתה אדם מאושר יותר ותורם בעצם היותך.
מה שאתה חווה משפיע על סביבתך באופן מידי ובתהליך מעגלי: על האנשים הקרובים לך ביותר אתה משפיע את ההשפעה הגדולה ביותר וגם על אנשים אחרים יש לך השפעה יומיומית
דמיין לנגד עיניך אבן שנזרקת לנחל. מכיר את המעגלים שנוצרים סביבה?
על זה אני מדברת…להתחיל בך, במרכז עולמך, וממך דרך השיפור של חייך השינוי יזרום וישפיע הלאה. חברה מורכבת מפרטים, מיחידים, כשכל אחד משפר עצמו ומביא את ה 100% שלו כך גם הקבוצה והסה"כ שלה מיטבי.
אם כל אחד מאתנו, מכם הקוראים, ישפר את חיו לטובה,  אין לי ספק כי העולם יהיה מקום טוב יותר לחיות בו. עולם שיש בו יותר אהבה, חמלה, אמפתיה, יותר בריאות פיזית ונפשיות, יותר שלום, והרבה למידה צמיחה שמחה וריפוי.
אמן כן יהיה רצון.